KONST / Litografier / Färglitografi 10469494
*
nr 1046 9494
Haries Lagerbrink
(f. 1920), Sverige
Färglitografi, Haries Lagerbrink (f. 1920), 1960, Figur, motivet: 46x31
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juli 2016
kl 20:18:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/7 21:47:23
1
200 kr
17/7 22:49:56
2
150 kr
17/7 22:49:56
1
200 kr (Budbetjänt)
18/7 20:13:52
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Läs mer om Haries Lagerbrink
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figur färglitografi grafik haries lagerbrink litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45
*
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Läs om budbetjänten
Läs mer om Haries Lagerbrink
nr 1046 9494
Haries Lagerbrink
(f. 1920), Sverige
Färglitografi, Haries Lagerbrink (f. 1920), 1960, Figur, motivet: 46x31
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juli 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/7 21:47:23 | 1 | 200 kr |
17/7 22:49:56 | 2 | 150 kr |
17/7 22:49:56 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
18/7 20:13:52 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker född i BorÃ¥s 1920Läs mer om Haries Lagerbrink
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figur färglitografi grafik haries lagerbrink litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45